Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd nad starostą Opola Lubelskiego

Utworzony przez JAN, 8 lipca 2008 r. o 10:03 Powrót do artykułu
Jaki Zenek jest, każdy widzi. Najgorsze jest to, że próbuje innych osądząć. To Zenuś puścił bąka na ostatnim Zjeżdzie PSL w Lublinie. Próbuje eliminować ludzi, któtrzy wiele dla województwa i ruchu ludowego zrobili. Gratuluję takikich przywódców, jak TW "Marek " i oskarżony Zenuś. A co robi Pawlak? Dlaczego jeszcze toleruje takich dziwaków. Chyba, że i Pawlakowi już na niczym nie zależy. Ubolewam, że nasza partia nie jest w stanie wyeliminować popaprańców Podkańskiego , choć Zdzicho to jeszcze miał klasę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
Fakty są takie, drogi przedmówco, że nie ma nic gorszego od ślepej nienawiści, zawiści i złości. Mając układy w mediach można tak manipulować faktami że ze "świętego" zrobicie złodzieja. Praca w samorządzie to najgorszy i najmniej wdzięczny "kawałek chleba" ...
Tak, to prawda. Jest to bardzo niewdzięczna praca. Zgodnie z przysłowiem "jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził". Wystarczy jakiś paszkwil a afera gotowa. A wtedy nie liczy się nic. O wszystkim dobrym bardzo szybko się zapomina. Brak słów. Zastanawiam się skąd w ludziach tyle nienawiści i zła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
LALUNA!!!!!! jaka ty jestes wyrafinowana. Rodzik podał ci ręke bo poszłaś na zbity pysk z goku w chodlu. Na chleb byś nie miała dla dzieci. Majewskiego obsmarowywałaś anonimami, jakby kto tego nie wiedział. Teraz postanowiłaś ze swoim kochasiem wysłąć Rodzikowi i reszcie anonimy bo co - plan był wypieprzyc Rozwoda, aby twój luby wskoczył na jego stołek. 2 tys. miesiecznie to nie 4,5 jka kiedyś. Gra byłą warta świewczki. Plan jednak nie wypalił, bo Gąsior nie zgodził się rozegrać tak jak chcieliście:):) Czego boisz się, że skończysz ścierac kurz z ksiażek? Powinien Rodzik zrobić z toba porzadek raz na zawsze, wywalić na zbity pysk - NIEŹLE GO ZAŁATWIŁĄŚ ANONIMAMI. bRAWO, ALE BLONDYNKI TO TAK MAJĄ..... myślą d....ą
jak to blondynka, nic nie rozumiem. Bo tak jakoś zaszyfrowałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Tak, to prawda. Jest to bardzo niewdzięczna praca. Zgodnie z przysłowiem "jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził". Wystarczy jakiś paszkwil a afera gotowa. A wtedy nie liczy się nic. O wszystkim dobrym bardzo szybko się zapomina. Brak słów. Zastanawiam się skąd w ludziach tyle nienawiści i zła.
kto mieczem wojuje. Tak panowie od waszej broni giniecie. Przypomnijcie sobie samirządzący jak ośmieszaliście wszystkich którzy mieli nieco inne zdanie niż wy. Metody wasze były i są skuteczne ale wy bardziej jesteście zjadliwi i leżącego kopiecie. Wy zaś dalej jesteście na stołkach i dalej niszczycie ludzi. Wielki pan radny Możdżeń dwoił się i troił z kolegami radnymi by pomówić współmieszkańców. Oczerniał poza oczy razem z naszymi jaśnie panującymi burmistrzami. Kłamali urabiali pozostałych kolegów i to było w porządku. Krzak nawet na sali sądowej wraz z panią szefową oczerniali i to było w porządku. Tak zenek ze swoimi poddanymi nie był gorszy to samo uprawiał jakoś to nikomu nie przeszkadzało, dlaczego teraz tak wielka wrażliwość na krytykę całkiem jawną co do której mogą się bronić prawdą. Ale oni wolą zastraszać niż bronić się faktami. Radni samorządowi przed prokuratorem wszystko wyśpiewają tylko potrzebny jest bodziec. Wystarczy zacząć przesłuchiwać pod odpowiedzialnością karną. Wtedy jeszcze dojdą inne sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Tak, to prawda. Jest to bardzo niewdzięczna praca. Zgodnie z przysłowiem "jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził". Wystarczy jakiś paszkwil a afera gotowa. A wtedy nie liczy się nic. O wszystkim dobrym bardzo szybko się zapomina. Brak słów. Zastanawiam się skąd w ludziach tyle nienawiści i zła.
kto dał ludziom taki przykład panowie skąd u was tyle nienawiści zła, braku wrażliwości tyle lat a wy coraz bezwzględniejsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martw się Zenuś - jak Cię zamkną będę Ci przynosić kanapki do pierdla. Jesteś taki piękny i wspaniały i nieomylny, więc po co martwić się na zapas. Tam też są ludzie wspaniali, Twojego pokroju i wymiaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
LALUNA!!!!!! jaka ty jestes wyrafinowana. Rodzik podał ci ręke bo poszłaś na zbity pysk z goku w chodlu. Na chleb byś nie miała dla dzieci. Majewskiego obsmarowywałaś anonimami, jakby kto tego nie wiedział. Teraz postanowiłaś ze swoim kochasiem wysłąć Rodzikowi i reszcie anonimy bo co - plan był wypieprzyc Rozwoda, aby twój luby wskoczył na jego stołek. 2 tys. miesiecznie to nie 4,5 jka kiedyś. Gra byłą warta świewczki. Plan jednak nie wypalił, bo Gąsior nie zgodził się rozegrać tak jak chcieliście:):) Czego boisz się, że skończysz ścierac kurz z ksiażek? Powinien Rodzik zrobić z toba porzadek raz na zawsze, wywalić na zbity pysk - NIEŹLE GO ZAŁATWIŁĄŚ ANONIMAMI. bRAWO, ALE BLONDYNKI TO TAK MAJĄ..... myślą d....ą
Dziś rano dostałam telefon żeby wejść na to forum.I wszystko jasne " pani redaktor" - jesteś chorą z nienawiści osobą i jeszcze innych chcesz wmieszać w swoje gówno. Ta wypowiedz godna autora! Podpisałaś się tym wpisem pod wszystkimi brudami jakie od lat wylewacie na ulice chodla a teraz powiatu... żenada ale gratuluję takiej intrygi nawet Stalin by się nie powstydził. Tylko teraz to nienawiść mózg ci zżarła i podpisałaś się pod wszystkim. To zrobił ktoś kto najpierw wysyłał takie anonimy w gminie, podobny scenariusz a teraz powiat... brawo, prawie ci się udało ale przegiełaś!!! nie będę się zniżać do twojego poziomu. Twoja podłość sięgnęła dna! Mam nadzieje że życie odpłaci ci za twoją podłość z nawiąską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziś rano dostałam telefon żeby wejść na to forum.I wszystko jasne " pani redaktor" - jesteś chorą z nienawiści osobą i jeszcze innych chcesz wmieszać w swoje gówno. Ta wypowiedz godna autora! Podpisałaś się tym wpisem pod wszystkimi brudami jakie od lat wylewacie na ulice chodla a teraz powiatu... żenada ale gratuluję takiej intrygi nawet Stalin by się nie powstydził. Tylko teraz to nienawiść mózg ci zżarła i podpisałaś się pod wszystkim. To zrobił ktoś kto najpierw wysyłał takie anonimy w gminie, podobny scenariusz a teraz powiat... brawo, prawie ci się udało ale przegiełaś!!! nie będę się zniżać do twojego poziomu. Twoja podłość sięgnęła dna! Mam nadzieje że życie odpłaci ci za twoją podłość z nawiąską.
odkryłeś się wodzu opola, pokazałeś jak działacie i jacy jesteście zawistni. To już macie we krwi żadnej krytyki. A podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziś rano dostałam telefon żeby wejść na to forum.I wszystko jasne " pani redaktor" - jesteś chorą z nienawiści osobą i jeszcze innych chcesz wmieszać w swoje gówno. Ta wypowiedz godna autora! Podpisałaś się tym wpisem pod wszystkimi brudami jakie od lat wylewacie na ulice chodla a teraz powiatu... żenada ale gratuluję takiej intrygi nawet Stalin by się nie powstydził. Tylko teraz to nienawiść mózg ci zżarła i podpisałaś się pod wszystkim. To zrobił ktoś kto najpierw wysyłał takie anonimy w gminie, podobny scenariusz a teraz powiat... brawo, prawie ci się udało ale przegiełaś!!! nie będę się zniżać do twojego poziomu. Twoja podłość sięgnęła dna! Mam nadzieje że życie odpłaci ci za twoją podłość z nawiąską.
"z nawiąSką" ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dziś rano dostałam telefon żeby wejść na to forum.I wszystko jasne " pani redaktor" - jesteś chorą z nienawiści osobą i jeszcze innych chcesz wmieszać w swoje gówno. Ta wypowiedz godna autora! Podpisałaś się tym wpisem pod wszystkimi brudami jakie od lat wylewacie na ulice chodla a teraz powiatu... żenada ale gratuluję takiej intrygi nawet Stalin by się nie powstydził. Tylko teraz to nienawiść mózg ci zżarła i podpisałaś się pod wszystkim. To zrobił ktoś kto najpierw wysyłał takie anonimy w gminie, podobny scenariusz a teraz powiat... brawo, prawie ci się udało ale przegiełaś!!! nie będę się zniżać do twojego poziomu. Twoja podłość sięgnęła dna! Mam nadzieje że życie odpłaci ci za twoją podłość z nawiąską.
a skąd telefon dostałeś?. Jakie wytyczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
j23 napisał:
Fakty są takie, drogi przedmówco, że nie ma nic gorszego od ślepej nienawiści, zawiści i złości. Mając układy w mediach można tak manipulować faktami że ze "świętego" zrobicie złodzieja. Praca w samorządzie to najgorszy i najmniej wdzięczny "kawałek chleba" ...
Nie obchodzi mnie sprawa jakiegos starosty, ale powien jedno..takie artykuły dziennika wschodnieg0 to żenada, po prostu to pismo beznadziejne, same pierdoły pisza i sensacji szukają, ....oskarżają bezpodstawnie, bo cos ktos coz powiedział....i juz skrobią artykuline na miarę dziecinady...tak jest właśnie...a tytuły niektórych artykułów...hahahha, poziom cieniutki....śmiać mi się....boze i pomysleć że 21 wiek i ludzie wykształceni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelak napisał:
Nie obchodzi mnie sprawa jakiegos starosty, ale powien jedno..takie artykuły dziennika wschodnieg0 to żenada, po prostu to pismo beznadziejne, same pierdoły pisza i sensacji szukają, ....oskarżają bezpodstawnie, bo cos ktos coz powiedział....i juz skrobią artykuline na miarę dziecinady...tak jest właśnie...a tytuły niektórych artykułów...hahahha, poziom cieniutki....śmiać mi się....boze i pomysleć że 21 wiek i ludzie wykształceni
kotku arbuziczku jakiś ty wielce wykształcony zapewne z władz wojewódzkich psl jeszcze chodzisz do kościoła i rączki pokornie składasz w pierwszej ławce. Tak fajnie w trzeciej RP tylko żeby zamknąć pyski ludziskom to już, żyć nie umierać wspaniała byłaby przyszłość prawda. Ale zgłoście z klubu psl taki wniosek poobcinać języki ludziskom. Przecie o to wam chodzi -nie? Wy pozoranci dwulicowcy boicie się prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kiedyś powiedział; Nieznane są wyroki Boskie i sądów rejonowych. dodam tylko,że szczególne w tym względzie miejsce zajmuje tu tzw. niezawisły sąd rejonowy w Opolu Lubelskim,który nie takie sprawy ukręcał. Jak ,,co łaska" znaczniejsza to i Pan Bóg bardziej łaskawy.Piszcie więc ostrożnie bo niebawem może się okazać,że niepokorni pismacy jako jedyni poniosą konsekwencje i nawet nie będą mogli się wysikać bez przyzwolenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy z was nie mają pojęcia o czym piszą. Może powtórzę, bo ktoś już to napisał: gdyby okazało się w trakcie prowadzenia czynności prokuratorskich, że nie ma dowodów na popełnienie przestępstwa - śledztwo byłoby umorzone. Zresztą nie byłoby nawet wszczęte - gdyby nie było wystarczających podstaw. Podstawą wszczęcia śledztwa jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa - ono zaistniało już wcześniej. Samo sformułowanie aktu oskarżenia daje nam wskazówkę, iż dowody są mocne. Prokurator (nawet taki z małego miasta) nie narażałby się na śmieszność i działanie niezgodne z prawem formułując akt oskarżenia bez podstaw. Pytanie natomiast jest inne - jakie dowody zebrano? Czy są to tylko zeznania świadków, czy np. dokumenty itp... Wagę procesową tych dowodów oceni sąd. Nie wiem jakim materiałem dysponuje prokuratora, ale logika podpowiada, że wystarczającym by wystąpić z a.o. Obserwowałam to co się dzieje w powiecie od lat. Różne rzeczy ludzie mówią "na mieście" i "we wsi". Ile w tym prawdy, ile ludzkiej zawiści i głupoty - nie wiem. Symptomatyczne jest natomiast dla mnie to, że stosunki na linii II-III piętro budynku na ul. Lubelskiej były złe. Wiadomo, że starostwo promowało Poniatową i Karczmiska. A odwalanie prywaty na publicznym to taka nasza, polska, małomiasteczkowa i wiejska przypadłość. Wybicie elit w czasie WWII i 50 lat prania mózgów zrobiły swoje. Mamy teraz nowe "elyty" i świadome społeczeństwo które nie chce chodzić na wybory. Kto chodzi? Stara gwardia - komuszęta, byli prominenci i garstka moherów. Cała reszta nie chodzących na wybory potrafi tylko narzekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
on napisał:
LALUNA!!!!!! jaka ty jestes wyrafinowana. Rodzik podał ci ręke bo poszłaś na zbity pysk z goku w chodlu. Na chleb byś nie miała dla dzieci. Majewskiego obsmarowywałaś anonimami, jakby kto tego nie wiedział. Teraz postanowiłaś ze swoim kochasiem wysłąć Rodzikowi i reszcie anonimy bo co - plan był wypieprzyc Rozwoda, aby twój luby wskoczył na jego stołek. 2 tys. miesiecznie to nie 4,5 jka kiedyś. Gra byłą warta świewczki. Plan jednak nie wypalił, bo Gąsior nie zgodził się rozegrać tak jak chcieliście:):) Czego boisz się, że skończysz ścierac kurz z ksiażek? Powinien Rodzik zrobić z toba porzadek raz na zawsze, wywalić na zbity pysk - NIEŹLE GO ZAŁATWIŁĄŚ ANONIMAMI. bRAWO, ALE BLONDYNKI TO TAK MAJĄ..... myślą d....ą
Taką wersię sobie wymyśliłaś żeby oddalić od siebie podejżenia, prosze ,prosze - ty nic nie robisz tylko knujesz? dobrze się bawisz? a moze to cię podnica- taka nienawiść, złość .... ??? Wszyscy źli- a ty co jedyna sprawiedliwa? szkoda słów dla ciebie, ciekaw jestem kiedy się wypalisz ...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewa napisał:
Niektórzy z was nie mają pojęcia o czym piszą. Może powtórzę, bo ktoś już to napisał: gdyby okazało się w trakcie prowadzenia czynności prokuratorskich, że nie ma dowodów na popełnienie przestępstwa - śledztwo byłoby umorzone. Zresztą nie byłoby nawet wszczęte - gdyby nie było wystarczających podstaw. Podstawą wszczęcia śledztwa jest uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa - ono zaistniało już wcześniej. Samo sformułowanie aktu oskarżenia daje nam wskazówkę, iż dowody są mocne. Prokurator (nawet taki z małego miasta) nie narażałby się na śmieszność i działanie niezgodne z prawem formułując akt oskarżenia bez podstaw. Pytanie natomiast jest inne - jakie dowody zebrano? Czy są to tylko zeznania świadków, czy np. dokumenty itp... Wagę procesową tych dowodów oceni sąd. Nie wiem jakim materiałem dysponuje prokuratora, ale logika podpowiada, że wystarczającym by wystąpić z a.o. Obserwowałam to co się dzieje w powiecie od lat. Różne rzeczy ludzie mówią "na mieście" i "we wsi". Ile w tym prawdy, ile ludzkiej zawiści i głupoty - nie wiem. Symptomatyczne jest natomiast dla mnie to, że stosunki na linii II-III piętro budynku na ul. Lubelskiej były złe. Wiadomo, że starostwo promowało Poniatową i Karczmiska. A odwalanie prywaty na publicznym to taka nasza, polska, małomiasteczkowa i wiejska przypadłość. Wybicie elit w czasie WWII i 50 lat prania mózgów zrobiły swoje. Mamy teraz nowe "elyty" i świadome społeczeństwo które nie chce chodzić na wybory. Kto chodzi? Stara gwardia - komuszęta, byli prominenci i garstka moherów. Cała reszta nie chodzących na wybory potrafi tylko narzekać.
To co piszesz to teoria tak powinno być ale w opolu w praktyce jest inaczej zapewne o tym Wiesz Ewo. Nie wiem czemu nic nie wspominasz np o fałszowaniu sądowych dokumentacji, podwójnych dokumentach,łaskawości dla wybranych. Nie widzisz jakimi metodami się posługują by wypromować swoich. A głosy wyborcze jak się pozyskuje. Nie widziałaś libacji i handlu przed urnami. Pawlak rzekł nie ważne kto głosuje ważne kto liczy. Problem w opolu jest z tym do kogo się zwrócić z dowodami aby określić prawdę. Rzeczywiście Bodek ma rację zgłaszający poniesie konsekwencje, winny zaś awansuje. Państwo prawo to państwo zasad. A u nas który pan posiada cnoty?. Niezawisłość rozumie się u nas jako całkowitą dowolność sędziego. Kto go kontroluje nawet pod względem zebranych dowodów. Wyrok wykorzystuje się do zamykania niezbadanych spraw, jest instrumentem pacyfikacji miejscowej społeczności. Kto skontrolował prowincjonalny sąd? Nikt nikomu nie zależy na zadupiastym opolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
blondynka napisał:
jak to blondynka, nic nie rozumiem. Bo tak jakoś zaszyfrowałeś.
Prawie piękna agniesiu, ty też myslisz d...ą , przecież jesteś blondynką, nieprawdaż? Nie wiedziałem o tym, bo bym się próbował zalecać mimo, że jestem młodszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laluna, czego nie wyłałaś anonimu swojemu Stanowi????? Na znaczki już nie miałaś, czy uznaliście ze najlepiej być poza wszelkimi podejrzeniami. A tak na przyszłość nie zostawiaj śladów pzrestępstw w ksero w urzedzie w starostwie. Bo ptasi móżdzku kłopotów narobiłaś sobie:):):):
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stasiu, było was trzech, i co nie udało się sprawy rozegrać w łonie zarządu - tzn. odsunąć Rozwoda po wcześniejszym ukartowaniu spisku. Bardzo chciałeś być członkiem takim jak on i plany wzieły w łep.... A przecież nie tak mieliście podzielić się stołkami po wyborach - tak publicznie mówiłą twoja partnerka Laluna. Andrzej Rozwód miał pójść na rente, a ty miałeś być na jego miejscu.... Jak pech to pech.... Dlaczego tak go nielubisz, co ci złego zrobił? Anonimy nie wypaliły, a teraz Z.Rodzik poznał prawdę jak go partyjny kolega i koleżanka załatwili, za to ze dał im chleb..... Ależ niewdzięcznicy z was obojga.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani A.C. no ładnych rzeczy się dowiedziałam o pani dotychczasowej działalności. O etyce dziennikarskiej to pewnie na studiach u pani nie było mowy. Wykorzystywanie stanowiska w starostwie też dało pani jak widzę korzyści> zatrudnienie taty w pzd i innych kuzynów,itp... no, no... Pracując w samorządzie trzeba mieć czyste ręce, a pani ręce jakie są! Nie zapadł do tej pory żaden wyrok, a co niektórzy już od dawna robią nagonkę na władze naszego powiatu i próbują je zdyskredytować w oczach innych, jednocześnie wydając wyrok wcześniej niż Sąd. Może prawo tego nie zabrania, nie wiem , ale może się okazać, że zostały naruszone czyjeś dobra osobiste poprzez zniesławienie osób publicznych , którzy są funkcjonariuszami publicznymi na mocy ustawy, a wówczas mogą być wytoczone procesy z powódstwa cywilnego . Nie można bezkarnie podawać faktów , które są podawane od krewnych w linii prostej. Przestają one być wiarygodne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...